Pokud se Vám nezobrazují videa nebo v případě jiných technických problémů KLIKNĚTE SEM

Pomoc psycholožky pro blízké – část 2

Právě se nacházíte zde:|||Pomoc psycholožky pro blízké – část 2

V tomto videu pokračuje doc. Janáčková praktickými radami, které Vám pomohou být tou nejlepší podporou nemocným s onkologickou diagnózou. Z videa zjistíte:

  • zda je dobré situaci odlehčovat,
  • co je nejdůležitější v komunikaci s nemocným,
  • zda je dobré mluvit také o Vašich emocích,
  • co je vlastně Vaší největší pomocí nemocnému.

Video na této stránce je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Pro zobrazení videa se, prosím, přihlašte. Vložte svou emailovou adresu do políčka dole a odešlete kliknutím na tlačítko “PŘIHLÁSIT SE.” Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.
Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož ještě není připravené. Počkejte, prosím, na emailovou zprávu, ve které Vás ke sledování videa pozveme. Budete to již velmi brzy. Děkujeme za trpělivost.
Vaši emailovou adresu jsme v databázi registrovaných uživatelů nenašli. Možná došlo k překlepu nebo jste zadali nesprávnou adresu. Zkuste to, prosím, znovu. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.
Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Vaše registrace ještě není dokončena. Klikněte, prosím, na odkaz, který jsme Vám poslali emailem.

Po shlédnutí videa běžte na další, které je pro Vás připravené zde:

Další video

Video spustíte tak, že na ně kliknete myší. Po shlédnutí videa běžte na další z této lekce. Stačí jen kliknout na knoflík dole…

Další video lekce 4
2017-11-10T07:20:06+00:00