Pokud se Vám nezobrazují videa nebo v případě jiných technických problémů KLIKNĚTE SEM

Postižení dutiny ústní – část 1

Právě se nacházíte zde:|||Postižení dutiny ústní – část 1

Ve svém prvním videu Vás pan docent Vokurka seznámí s možnými vedlejšími účinky systémové léčby v oblasti dutiny ústní. Dozvíte se:

  • jaké konkrétní nepříjemnosti se mohou objevit a jaký bývá jejich průběh,
  • co nesmí pacient opomenout a na co má být připraven.

Video na této stránce je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Pro zobrazení videa se, prosím, přihlašte. Vložte svou emailovou adresu do políčka dole a odešlete kliknutím na tlačítko “PŘIHLÁSIT SE.” Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.
Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož ještě není připravené. Počkejte, prosím, na emailovou zprávu, ve které Vás ke sledování videa pozveme. Budete to již velmi brzy. Děkujeme za trpělivost.
Vaši emailovou adresu jsme v databázi registrovaných uživatelů nenašli. Možná došlo k překlepu nebo jste zadali nesprávnou adresu. Zkuste to, prosím, znovu. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.
Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Vaše registrace ještě není dokončena. Klikněte, prosím, na odkaz, který jsme Vám poslali emailem.

Po shlédnutí videa běžte na další, které je pro Vás připravené zde:

Další video

Po shlédnutí videa běžte na další z této lekce. Stačí jen kliknout na knoflík dole…

Další video lekce 5
2017-11-10T06:55:32+00:00