Pokud se Vám nezobrazují videa nebo v případě jiných technických problémů KLIKNĚTE SEM

Registrace – obecná chyba

Právě se nacházíte zde:||Registrace – obecná chyba

Jsme rádi, že Vás náš projekt RenKa zaujal a že chcete získat přístup ke všem informacím.

Tento přístup získáte tak, že se u nás zaregistrujete. Jak jsem již psala, registrace i používání webu je cela zdarma. Stačí jen vložit Vaši emailovou adresu a kliknout na tlačítko. Pokud budete chtít Vaši registraci zrušit, Váš email smažeme a samozřejmě jej nikdy nikomu nepředáme.

Každou emailovou adresu je možné registrovat pouze jednou. Nyní tedy vložte svou emailovou adresu do políčka dole a klikněte na tlačítko odeslat.

Registrace

Nastala chyba, opakujte, prosím, registraci.Použijte, prosím, pouze tzv. freemailové adresy, jako například gmail.com nebo email.cz, nikoli firemní. Vaše emailová adresa bude zpracovávána společností Novartis, s.r.o., se sídlem: Praha 4, Nusle, Na Pankráci 1724/129, PSČ: 140 00, IČ: 645 75 977, pouze za účelem informování o rakovině ledvin a dalších novinkách uvedených na této webové stránce. Přístup k Vaší emailové adrese má také společnost Pavel Žáček, IČ: 64740854, která zajišťuje pro společnost Novartis, s.r.o. technický provoz této webové stránky. Zpracovávání Vaší emailové adresy bude probíhat pouze po dobu Vaší registrace. Jakmile se odhlásíte, bude tím ukončeno jakékoliv zpracovávání. V každém informačním emailu, který Vám bude zaslán, Vám bude poskytnuta možnost se odhlásit kliknutím na odpovídající link. Toto odhlášení je automatické.

S pozdravem,

Dagmar

Dagmar Figalyová,
manažerka projektu, Novartis

2017-11-09T18:59:33+00:00