Pokud se Vám nezobrazují videa nebo v případě jiných technických problémů KLIKNĚTE SEM

Registrace – chybná doména

Právě se nacházíte zde:||Registrace – chybná doména

Jsme rádi, že Vás náš projekt RenKa zaujal a že chcete získat přístup ke všem informacím.

Tento přístup získáte tak, že se u nás zaregistrujete. Jak jsem již psala, registrace i používání webu je cela zdarma. Stačí jen vložit Vaši emailovou adresu a kliknout na tlačítko. Pokud budete chtít Vaši registraci zrušit, Váš email smažeme a samozřejmě jej nikdy nikomu nepředáme.

Každou emailovou adresu je možné registrovat pouze jednou. Nyní tedy vložte svou emailovou adresu do políčka dole a klikněte na tlačítko odeslat.

Registrace

Pro registraci použijte, prosím, pouze emaily, které jsou poskytovány veřejnými emailovými službami. Povoleny jsou následující domény: atlas.cz, centrum.cz, email.cz, gmail.com, hotmail.com, klikni.cz, post.cz, quick.cz, seznam.cz, tiscali.cz, volny.cz. Opakujte, prosím, zadání.Použijte, prosím, pouze tzv. freemailové adresy, jako například gmail.com nebo email.cz, nikoli firemní. Vaše emailová adresa bude zpracovávána společností Novartis, s.r.o., se sídlem: Praha 4, Nusle, Na Pankráci 1724/129, PSČ: 140 00, IČ: 645 75 977, pouze za účelem informování o rakovině ledvin a dalších novinkách uvedených na této webové stránce. Přístup k Vaší emailové adrese má také společnost Pavel Žáček, IČ: 64740854, která zajišťuje pro společnost Novartis, s.r.o. technický provoz této webové stránky. Zpracovávání Vaší emailové adresy bude probíhat pouze po dobu Vaší registrace. Jakmile se odhlásíte, bude tím ukončeno jakékoliv zpracovávání. V každém informačním emailu, který Vám bude zaslán, Vám bude poskytnuta možnost se odhlásit kliknutím na odpovídající link. Toto odhlášení je automatické.

S pozdravem,

Dagmar

Dagmar Figalyová,
manažerka projektu, Novartis

2017-11-09T18:58:51+00:00