Pokud se Vám nezobrazují videa nebo v případě jiných technických problémů KLIKNĚTE SEM

Systémová léčba – část 2

Právě se nacházíte zde:||Systémová léčba – část 2

Ve svém druhém videu se prof. Melichar zabývá cílenou léčbou v porovnání s chemoterapií. Zmiňuje její výhody a mechanismy, jakými působí. Mimo jiné se dozvíte:

  • jaké léčivé látky se používají,
  • jak se podávají,
  • kdy se tyto léčivé látky používají,
  • jak dlouho se léčivá látka podává a jak se postupuje v případě, že již není účinná.

Video na této stránce je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Pro zobrazení videa se, prosím, přihlašte. Vložte svou emailovou adresu do políčka dole a odešlete kliknutím na tlačítko “PŘIHLÁSIT SE.” Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.
Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož ještě není připravené. Počkejte, prosím, na emailovou zprávu, ve které Vás ke sledování videa pozveme. Budete to již velmi brzy. Děkujeme za trpělivost.
Vaši emailovou adresu jsme v databázi registrovaných uživatelů nenašli. Možná došlo k překlepu nebo jste zadali nesprávnou adresu. Zkuste to, prosím, znovu. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.
Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Vaše registrace ještě není dokončena. Klikněte, prosím, na odkaz, který jsme Vám poslali emailem.

Po shlédnutí videa běžte na další, které je pro Vás připravené zde:

Další video

Video spustíte tak, že na ně kliknete myší. Po shlédnutí videa běžte na další z této lekce. Stačí jen kliknout na knoflík dole…

Další video lekce 5
2017-11-10T07:06:45+00:00