Pokud se Vám nezobrazují videa nebo v případě jiných technických problémů KLIKNĚTE SEM

Technická podpora RRE

Právě se nacházíte zde:||Technická podpora RRE

Cílem této stránky je pomoci Vám, pokud máte technické potíže s používáním webu RenKa. Tyto webové stránky jsou vytvořeny tak, abyste si je mohli bez problémů prohlížet na nejrůznějších zařízeních, včetně PC, notebooků, telefonů a tabletů. Zároveň se Vás snaží vždy navádět k dalšímu správnému kroku ať již při registraci nebo při dalším používání. Většinou tedy stačí číst různá upozornění, která se případně objevují. V následujícím textu najdete vysvětlení nejčastějších dotazů, které se týkají technického provozu stránek.

1. Místo videa se zobrazuje upozornění o přihlášení

Videa se zobrazují pouze přihlášeným uživatelům. Pokud se tedy při prohlížení stránek setkáte s následujícím upozorněním…

Upozornění - nepřihlášeni

pak je problém v tom, že nejste k webu přihlášeni.

2. Místo videa se zobrazuje upozornění s doporučením počkat

Videa se zobrazují postupně s časovým odstupem. Pokud se tedy při prohlížení stránek setkáte s touto zprávou…

pak stačí jen počkat. Lekce jsou zpřístupňovány poměrně rychle, v rozmezí jednoho až dvou dnů. Jakmile pro Vás budou další videa k dispozici, upozorníme Vás emailem a na webu pro Vás budou automaticky zpřístupněna.

3. Přihlášení se nepodařilo díky neplatné emailové adrese

Pokud jste již registrováni a jen se chcete přihlásit do žlutého políčka dle bodu 1. nahoře a pokud se toto přihlášení nepodařilo, zobrazí se Vám následující upozornění…

V tomto případě systém jednoduše Vámi vloženou emailovou adresu ve svých záznamech nenašel. Je možné, že došlo při vkládání k překlepu nebo jste vložili jinou emailovou adresu, než pod kterou jste u nás registrováni.

5. Videa se Vám neukazují, jelikož jste nedokončili registraci

Pro zajištění Vaší bezpečnosti používáme tzv. dvoukrokovou registraci. To znamená, že po vložení emailové adresy do registračního políčka (na adrese https://www.rakovinaledvin.org/registrace/) a povrzení kliknutím na tlačítko „ODESLAT“, Vám systém automaticky pošle email s prosbou o potvrzení Vašeho zájmu registrovat se u našich stránek kliknutím na odkaz v emailu. Tím si ověříme, že jste nám Vaši adresu skutečně vložili Vy a nikdo jiný. Pokud si ovšem zobrazíte stránku s některým z videí ještě před provedením druhého kroku registrace, zobrazí se Vám toto upozornění…

6. Při přehrávání se video chvílemi zastavuje

Toto je nejčastěji způsobeno pomalým připojením k internetu. I když jsme videa navrhli tak, aby vystačila s co nejpomalejším připojením, může se stát, že je Vaše internetové připojení v dané chvíli pomalejší. Zkuste si videa prohlédnout v jiný čas nebo s připojením od jiného poskytovatele. Pokud si například prohlížíte videa v práci, zkuste to doma.

7. Stránky se nezobrazují správně

Pokud máte jiný problém se zobrazováním stránek, je pravděpodobné, že Váš prohlížeč (Internet Explorer, Chrome, nebo jiný, který používáte) není zrovna v nejlepší kondici. Zkuste použít jiný, nebo ke stránkám přistoupit z jiného zařízení.

8. Webové stránky RenKa si chcete prohlížet i na jiném zařízení, než na kterém jste se registrovali

V tom případě je postup velmi jednoduchý. Jakmile se s novým zařízením dostanete na stránku s videem, zobrazí se Vám upozornění dle bodu 1. na této stránce. Do políčka vložte adresu, se kterou jste se registrovali na původním zařízení a odešlete kliknutím na tlačítko „Přihlásit se“. Nesnažte se, prosím, znovu registrovat. Nová registrace s již registrovanou adresou není možná.

2018-03-21T16:30:19+00:00