Pokud se Vám nezobrazují videa nebo v případě jiných technických problémů KLIKNĚTE SEM

Technická podpora

Právě se nacházíte zde:||Technická podpora

Cílem této stránky je pomoci Vám, pokud máte technické potíže s používáním webu RenKa. Tyto webové stránky jsou vytvořeny tak, abyste si je mohli bez problémů prohlížet na nejrůznějších zařízeních, včetně PC, notebooků, telefonů a tabletů. Zároveň se Vás snaží vždy navádět k dalšímu správnému kroku. Většinou tedy stačí číst různá upozornění, která se případně objevují. V následujícím textu najdete vysvětlení nejčastějších dotazů, které se týkají technického provozu stránek.

1. Při přehrávání se video chvílemi zastavuje

Toto je nejčastěji způsobeno pomalým připojením k internetu. I když jsme videa navrhli tak, aby vystačila s co nejpomalejším připojením, může se stát, že je Vaše internetové připojení v dané chvíli pomalejší. Zkuste si videa prohlédnout v jiný čas nebo s připojením od jiného poskytovatele. Pokud si například prohlížíte videa v práci, zkuste to doma.

2. Stránky se nezobrazují správně

Pokud máte jiný problém se zobrazováním stránek, je pravděpodobné, že Váš prohlížeč (Internet Explorer, Chrome, nebo jiný, který používáte) není zrovna v nejlepší kondici. Zkuste použít jiný, nebo ke stránkám přistoupit z jiného zařízení.

2018-03-21T16:34:34+00:00