Pokud se Vám nezobrazují videa nebo v případě jiných technických problémů KLIKNĚTE SEM

Výživa – část 10

Právě se nacházíte zde:||Výživa – část 10

Jsou vhodné preparáty pro podporu imunity nebo preparáty, které zlepšují snášenlivost onkologické léčby a jsou k dispozici k volnému prodeji v lékárnách? Toto je důležitá otázka a odpověď není jednoznačně pozitivní. Podívejte se na konkrétní informace od MUDr. Holečkové.

Video na této stránce je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Pro zobrazení videa se, prosím, přihlašte. Vložte svou emailovou adresu do políčka dole a odešlete kliknutím na tlačítko “PŘIHLÁSIT SE.” Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.
Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož ještě není připravené. Počkejte, prosím, na emailovou zprávu, ve které Vás ke sledování videa pozveme. Budete to již velmi brzy. Děkujeme za trpělivost.
Vaši emailovou adresu jsme v databázi registrovaných uživatelů nenašli. Možná došlo k překlepu nebo jste zadali nesprávnou adresu. Zkuste to, prosím, znovu. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.
Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Vaše registrace ještě není dokončena. Klikněte, prosím, na odkaz, který jsme Vám poslali emailem.

Po shlédnutí videa běžte na další, které je pro Vás připravené zde:

Další video

Video spustíte tak, že na ně kliknete myší. Toto je poslední video šesté lekce. Po shlédnutí videa běžte na první video z další lekce. Stačí jen kliknout na knoflík dole…

První video lekce 7
2018-03-21T16:27:37+00:00