Pokud se Vám nezobrazují videa nebo v případě jiných technických problémů KLIKNĚTE SEM

Výživa – část 6

Právě se nacházíte zde:||Výživa – část 6

Kromě bílkovin jsou důležité i další živiny. Jaké to jsou a v jaké podobě je vhodné je přijímat, se dozvíte v dalším videu
MUDr. Holečkové. Poslechnete si také, jestli jsou vhodné sladkosti, Coca Cola a zda si můžete dát pivo.

Video na této stránce je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Pro zobrazení videa se, prosím, přihlašte. Vložte svou emailovou adresu do políčka dole a odešlete kliknutím na tlačítko “PŘIHLÁSIT SE.” Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.
Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož ještě není připravené. Počkejte, prosím, na emailovou zprávu, ve které Vás ke sledování videa pozveme. Budete to již velmi brzy. Děkujeme za trpělivost.
Vaši emailovou adresu jsme v databázi registrovaných uživatelů nenašli. Možná došlo k překlepu nebo jste zadali nesprávnou adresu. Zkuste to, prosím, znovu. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.
Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Vaše registrace ještě není dokončena. Klikněte, prosím, na odkaz, který jsme Vám poslali emailem.

Po shlédnutí videa běžte na další, které je pro Vás připravené zde:

Další video

Video spustíte tak, že na ně kliknete myší. Toto je poslední video čtvrté lekce. Po shlédnutí videa běžte na první video z další lekce. Stačí jen kliknout na jeden z knoflíků dole…

První video lekce 5 – chirurgická léčba
První video lekce 5 – systémová léčba
2018-03-21T16:19:23+00:00